4چشم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


امان نامۀ دیروز شمر،
امروز نامش شده است
سازش با آمریکا...

مدیر وبلاگ : مائده
نظرسنجی
به نظرتون وبلاگ در چه سطحیه؟

خوبید؟ خانواده چطورن؟ كوچولو بهتر شد؟ كلاً اوضاع چطوره؟! خدا رو شكر! حالا كه به سلامتی همه چی خوبه و تیم ملی هم رفته جام جهانی بد نیست بنشینید و یك كم طنز بخوانید!

خب حالا وسط این همه سوژه ریز و درشت از كجا شروع كنیم؟ بد نیست از همین تقلب بزرگی كه امسال انجام نشد آغاز كنیم. راستی چرا نظامی كه به راحتی چندین میلیون رای را 4 سال پیش جابجا كرد امسال نتوانست از عهده جابجا كردن چند صد هزار رای ناقابل بر بیاید؟ حتما شما هم متوجه شده‌اید كه برخی افراد و رسانه‌ها(بلكه‌م استوانه‌ها!) چطور خود را زده‌اند به آن راه و با خیال راحت دم از پیروزی چند دهم درصدی می‌زنند و از سلامت انتخابات می‌گویند و اصلا هم به روی خودشان نمی‌آورند كه 4 سال قبل چطور دم از تقلب یازده میلیونی توسط همین دولت و همین شورای نگهبان می‌زدند!

در باره آن تقلب چند میلیونی و این سلامت چند دهم درصدی دلایلی را می‌توان برشمرد که در ادامه مطلب به آن پرداختیم ، البته با عرض احترام به همه عزیزان جنبش سبزكی!

1

اصولاً نظام انتخاباتی جمهوری اسلامی انقدر به تقلب‌های بزرگ عادت دارد كه دستش به این تقلب‌های هفت هشت دهم درصدی نمی‌رود! اصلا افت دارد برای نظامی كه مثل آب خوردن 11 میلیون رای را جابجا می‌كند حالا بیاید دویست سیصد هزار رای را عوض كند. به همین خاطر در این انتخابات تقلب نشد!

 

2

در این انتخابات تقلب شد اما به نتیجه نرسید! یعنی