4چشم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


امان نامۀ دیروز شمر،
امروز نامش شده است
سازش با آمریکا...

مدیر وبلاگ : مائده
نظرسنجی
به نظرتون وبلاگ در چه سطحیه؟

از نسل کشی ایرانیان در 13 فروردین و "جشن پوریم " یهودیان و" ملکه وشتی" بیشتر بدانیم
======================================================
در روز سیزدهم فروردین ،75000(هفتاد و پنج هزار) ایرانی در خانه هایشان بدست یهودیان قتل عام میشوند.و به این دلیل ما ایرانی ها 13 فروردین به بیرون از خانه ها مون میرویم چون دیگر این حادثه رخ ندهد
----------------------------------
آیا می دانید:
درهولوکاست ایرانی
پوریم یا جشن ایرانی کشی جشنی است که 26 قرن است یهودیان هرسال در روزهای 13 و 14 و 15 ماه 'ادار' به مناسبت قتل عام 70 هزار ایرانی در 3 روز در زمان خشایارشاه برگزار می کنند.
-----------------------------------------------------------
ماجرای پوریم :

پوریم واقعه ی است که در تورات از آن به سفر استر یاد شده است، بر اساس تورات،خشایارشاه در روز سومین سالگرد تاجگذاری خود در حالت مستی از همسرش،ملکه وشتی، می خواهد که زیبایی هایش را به نمایش میهمانان بگذارد اما مکله وشتی که زن عفیف و با حیایی بوده از این کار سر باز میزند( این از خصایص زن اصیل ایرانیست که عفیف و با حیا بوده و خود را در معرض دید همگان قرار نمی دهد) و به همین دلیل پادشاه خشمگین با صحبت کردن با مشاورانش به این نتیجه میرسد که ملکه وشتی را برکنار کرده و زن دیگری را جانشینش کند و به همین علت در میان زنان زیبا روی ایرانی و از میا اسرای یهودی دختری به نام ' استر'. جانشین وشتی می شود. (استر تا قبل از آمدن به قصر نزد پسرعمویش مردخای زندگی می کرد ). در همین بین استر و مردخای با کمک هم هامان وزیر پادشاه رو برکنار کرده و دستور قتل وی را خشایارشاه صادر می کند و مردخای جای وی را می گیرد. استر و مردخای هم پادشاه دستور قتل دشمنای یهود رو در 3 روز می گیرند و در این سه روز 70 هزار ایرانی قتل عام می شوند!

این واقعه که در کتاب مقدس یهود نیز آمده جنایت هولناکی است که یهود هر سال آن را جشن میگیرد و با پوشیدن لباسهای شخصیت های این داستان این جنایت را طی نسل ها زنده نگه می دارد.
==========================
حال شما قضاوت کنید ، هولوکاست چیست و کجاست ؟
نوع مطلب : شخصیت های سرشناس، سیاست، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
محمد صادق
جمعه 10 شهریور 1391