4چشم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


امان نامۀ دیروز شمر،
امروز نامش شده است
سازش با آمریکا...

مدیر وبلاگ : مائده
نظرسنجی
به نظرتون وبلاگ در چه سطحیه؟

مدونا (نماد هرزگی) چرا نام "استر" را برای خود برگزیده است؟
===================================================
مدونا خواننده مشهور غربی در سال 2005 رسما پیوستن خود به گروه کابالا را اعلام داشت وی از آن زمان به بعد خود را "استر" نامید.
"استر " نام همسر یهودی خشایار شاه می باشد(هولوکاست ایرانی کشتار 77000 ایرانی توسط یهودیان )
.......................................................................................
مدونا نماد هرزگی جنسی مدرن نیز هست زمانی که از او درباره ی اولین تجربه ی جنسی اش پرسیدند گفت:با برادرم بود.این همان فرهنگی است که این فرقه از نیمه سده هیجدهم در پی ترویج آن بود.
..............................................................................................
مدونا كابالیست شده است. نه تنها او بلكه بسیاری دیگر از مشاهیر سینما و موسیقی جدید غرب، از پیر و جوان، به عضویت فرقه كابالا درمی آیند: از الیزابت تایلور[1] 72 ساله و باربارا استریسند 62 ساله[2] تا دیان كیتون،[3] دمی مور،[4] استلا مككارتنی،[5] بریتنی اسپیرز،[6] اشتون كاشر،[7] ویونا ریدر،[8] روزین بار،[9] میك یاگر،[10] پاریس هیلتون[11] (وارث خانواده هیلتون، بنیانگذاران هتلهای زنجیرهای هیلتون)[12] و دیگران. این موج ورزشكاران را نیز فرا گرفته است: دیوید بكهام[13] (فوتبالیست انگلیسی) و همسرش، ویكتوریا، آخرین مشاهیری هستند كه در ماه مه 2004، یعنی همین چندی پیش، به عضویت فرقه كابالا درآمدند. و هم اکنون برای گروه های کابالا در سراسر جهان تبلیغ میکنن.

به این ترتیب، نسل جوان غرب، و به یُمن رسانه های جهانشمولی چون ماهواره و اینترنت نسل جوان سراسر جهان، برای اوّلین بار با نام رازآمیز كابالا آشنا میشود و بسیاری از آنها از الگوهای محبوب خود پیروی می كنند.
......................................................................
کابالا چیست؟
نامی است که بر تصوف یهودی اطلبق میشود و تلفظ اروپتیی ((کباله)) عبری است به معنی قدیمی و کهن.این مکتب را دانش سری و نهان خاخام های یهودی مینامند آنها ادعا می کنند که کابالا کتاب است که خداوند آن را برای پیامبرانش فرستاده که دانش پنهان قوم بنی اسرائیل است.حتی شخصیت های مهم تاریخ از جمله:افلاطون-ارسطو-اسکندر و غیره دانش خودرا از این کتاب گرفته اند.
امروزه این فرقه شیطانی در سرسر جهان از جمله:سرتاسر آمریکا-بریتانیای کبیر-اروپا-آسیا-شمال آفریقا و دیگر جاهای جهان در حال افزایش است
........................................................................................
در اخرین اجرایی که این خواننده کابالیست داشته به وضوح میتوان ازلباس خاصی که طراحی شده اهداف این خواننده رو از این اجرا متوجه شد ....اگر بر تاجی که بالای سرش قرار دارد توجه نمایید ...
دو عدد شاخ که شبیه شاخ بز یا شاخ شیطان در عقاید کابالا است خواهید دید و در اطراف این تاج زایده های مثلثی شکل وجود دارد و تعداد انها یازده تاست و اگر دو طرف ان را هم با هم جمع نماییم به عدد جالب 22 خواهیم رسید و این اعداد نیز مورد توجه کابالیستها میباشد
نوع مطلب : سیاست، شخصیت های سرشناس، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
محمد صادق
جمعه 10 شهریور 1391